| Marionmk a întrebat:

Aș dori să știu și eu cam cu cât ar putea să scadă prețul acestui PC de Black Friday https://www.emag.ro/......DJ71MQMBM/

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Doar carcasa aia e de Pc-ul ala, in rest e prastie, te joci cs 1.6 si san andreas pe el, e o MARE TEAPA.

Procesorul costa 80 lei
Placa de baza - 100 lei
Sursa 50 lei
Carcasa 250 lei
Ram - 30 lei
SSD 50 lei

Iar restul e doar profitul lor.

| Marionmk explică (pentru Intruder19):

Bruh are I7 cum naiba sa fie praștie și prețuri pe care le-ai zis tu sunt f false de exemplu sursa este vreo 250 lei sau chiar mai mult, eu am întrebat cu cât va scade prețul lui nu dacă pc-ul este praștie

| Intruder19 a răspuns (pentru Marionmk):

I7 generatia a 4 a pe care se cam pipi un i3 generatia a 11 a. Sunt piese vechi ambalate frumos.

Eu doar ti-am recomandat sa fugi de combinatii de genul, daca tu chiar vrei sa te 'arzi' e problema ta.