| Stefan_Stefan_1989_dg4s a întrebat:

As vrea daca puteti sa ma ajutati la ceva:
Mi nu imi merge minecraft-ul, dupa ce dau play imi apare asta: "Exception in thread "main" java.lang.LinkageError: Version mismatch: jar version is '24', native library version is '23'
at org.lwjgl.Sys.(Sys.java:118)
at azi.K(SourceFile:2153)
at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:76)
Java HotSpot(TM) Client VM warning: Using incremental CMS is deprecated and will likely be removed in a future release."
As vrea sa ma ajutati! Dau funda!

3 răspunsuri:
| darkwisper a răspuns:

La minecraft launcher, dai use latest version. Sau poti da o versiune mai veche, dupa care te duci la versiunea cea mai noua.