| GaNeA001 a întrebat:

As vrea joc android sa faci o cariera ceva ..intelegeti voi... ceva gen NEW STAR SOCCEr...

3 răspunsuri:
| YoBuDy a răspuns:

Intra pe magazin play, si ai acolo o gramada de jocuri... la alegere si gratis si la cativa ron... Pentru asta trebuie sa ai net pe telefon, daca totusi nu ai net pe telefon, te poti conecta la o retea Wifi, pe unde gasesti big grin

| GaNeA001 explică (pentru YoBuDy):

Tu te uiti la raspunsul tau? Eu am pus o intrebare total diferita. Stiu si eu cum se intra pe net, pe google play, stiu cum sa umblu pe el.

| Stefan00067 a răspuns:

Top eleven