| bumblebee010 a întrebat:

as vrea sa stiu daca telefonul Samsung star II are android? dar Samsung galaxy?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Samsung S5260 Star II NU are sistem de operare Android - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_s5260_star_ii-3718.php

De asemenea, TOATE telefoanele din gama Samsung Galaxy AU sistem de operare Android - vezi linkul oficial :
http://www.samsung.com/......phone-old/

Toate cele bune şi Sărbători Fericite!

| bumblebee010 explică (pentru bursuc001):

O meritiwinking mersi mult

| bursuc001 a răspuns (pentru bumblebee010):

Cu plăcere!

Mersi şi eu pentru fundiţă.

Toate cele bune.

8 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Star-ul n-are. Toate telefoanele din gama Galaxy au Android.

Star-ul are un sistem de operare care-i bun doar pentru vorbit si facut o poza si trimis un SMS, ma rog, nici hardware-ul nu suporta mai mult de atat! laughing

| 0PopaPorno a răspuns:

Niciun model de Samsung de star nu are Android. Toata gama Galaxy ofera android.

| Alex2312 a răspuns:

Samsung star 2 nu are android, dar Samsung galaxy are.Eu iti recomand un Samsung galaxy(eu am Samsung galaxy gio) Cauta pe www.telefonultau.eu

Răspuns utilizator avertizat
| Andris_Adrian_1977 a răspuns:

Salutare,te informez ca Samsung Star II nu are, dar Samsung Galaxy are... aproape toate auwinking

| YoMama12 a răspuns:

Toate Samsung galaxy [...]au android(aproape), iar star II nu are big grin
Funda?