| anonim_4396 a întrebat:

As vrea pareri despre urmatorul Sistem Desktop > http://www.emag.ro/......uxActionV4
Eu vreau sa il folosesc in gaming. Se merita sa il cumpar? DA/NU argumentati! Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Ichigo523 a răspuns:

Da/Argument nu este 100% gaming dar pc ala este mai mult pentru gamming decat pentru altceva nu zic ca nu exista pc de 2000 de ori mai bune dar asta pe gaming si daca iti si place eu as zice sa il iei. Acum depinde de exemplu dai id de mess pe mesaj spui cat ai fi Dispus sa platesti si iti pot gasi eu unu doar pentru gaming Gay-ming gay. in fine asta a fost o gluma cu gay ming laughing Deci in principiu daca te pasioneaza acel pc merita daca vrei si mai bun zi-mi suma de bani si te voi ajuta! big grin

| anonim_4396 explică (pentru Ichigo523):

Baga Id meu sa mai vb: lup_alb_09

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Se merita sa il cumperi ...nu este chiar cel mai performant pc de pe piata...dar isi face treaba pentru majoritatea jocurilor. daca nu chiar toate