| Rares88 a întrebat:

As vrea sa cumpar Guild Wars 2 pentru multiplayer dar nu stiu daca inca mai este jucat.Imi poate spune si mie careva daca mai sunt playeri pe el(cam cati) si daca se merita sa il mai cumperi?

Răspuns Câştigător
| Andr3y25 a răspuns:

Hmmm! Jocul a fost considerat un esec. Si eu am vrut sa il cumpar dar dupa primele 2 luni jocul a fost abandonat! Nu merita sa dai banii.Eu zic sa incerci Terra online.A fost buy 2 play dar acuma este free si a fost zarva mare.A fost cel mai jucat mmorpg buy 2 play si acuma ca a devenit free 2 play joaca toata lumea. Eu joc Terra si am lvl 20. Astept pareri daca iti place http://tera.enmasse.com/

| Rares88 explică (pentru Andr3y25):

Da,e super tare, stiam de el dar na, voiam sa aflu o parere despre ala ca mai de mult gaseai peste tot Guild Wars (1) si na, dar mi se pare foarte scump pentru ce ofera, mai ales ca nu e asa jucat happy

1 răspuns: