| DarkLegend124 a întrebat:

As vrea sa cumpar niste obiecte de pe un joc de pe Steam.Dar sunt putin sceptic in privinta sigurantei daca comand cu cardul daca ati mai comandat cu cardul va rog sa imi spuneti daca e sigur sau nu.!

1 răspuns:
| Ghiza_Mihnea_1997 a răspuns:

Steam niciodata nu a furat cum s-ar spune.....am un prieten care si-a cumparat tot asa cu cardul tot de pe un joc pe steam......jocul era Cs Go.Acuma depinde ca poti sa ai steam de mai multe feluri.De ex era un steam care nu se descarca de pe situl oficial si era fake.Deci nu nu sunt tepari.