| CosminSM a întrebat:

As vrea sa cumpar o placa video de pe net si v-as intreba daca e sigur sa iau de pe net o placa video.Si ce placa video imi recomandati peste 512 mb?

Răspuns Câştigător
| JohnnyWylde a răspuns:

Http://www.emag.ro/......ECM72BBBM/ Asta e placa ta. Dai putin mai jos unde scrie Accesorii si Produse Compatibile si apar acolo o gramada de placi video din care sa alegi. http://www.emag.ro/......ED3RKBBBM/ asta ar fi o placa foarte buna mai ales ca e compatibila cu placa de baza dar depinde de cati bani ai. Daca faci vreo alegere sa ne intrebi mai intai

| JohnnyWylde a răspuns (pentru CosminSM):

Da iti merge placa dar sa stii ca memoria nu e totul la o placa de baza. Cu asta vei putea juca cel mult primul NFS Shift la detalii medii daca nu mici

| CosminSM explică (pentru JohnnyWylde):

Dar care e mai buna si sa aiba o suma mai mica?

10 răspunsuri:
| JohnnyWylde a răspuns:

Depinde de magazin. Spune ce cpmponente ai la PC sa-ti recomandam o placa video noua

| CosminSM explică (pentru JohnnyWylde):

Am
CPU:Intel celeron 2. 20ghz
Ram:2.1gb

| JohnnyWylde a răspuns (pentru CosminSM):

Placa de baza doream sa o stiu

| CosminSM explică (pentru JohnnyWylde):

Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family

| JohnnyWylde a răspuns (pentru CosminSM):

Placa de baza, nu video

| CosminSM explică (pentru JohnnyWylde):

Cum aflu cum se numeste placa de baza?

| CosminSM explică (pentru JohnnyWylde):

Manufacturer:Biostar group
Model:G31D-M7
Chipset:Intel; P35/G33G31