| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa intreb daca ma poate vedea cineva la web fara sa-i dau permisiunea. Adica eu sa am webul pornit si cineva cumva sa ma vada dar fara sa-i da accept la invitatie.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

| marya1994 a răspuns:

Da stiu ca este posibil cunosc pe cineva care a patit la fel

| dexter7 a răspuns:

In mod normal nu, doar daca nu e cumva hacker sau face parte din anonymus happy

| sharlyn a răspuns:

Nu,nu se poate fi linistit, daca cumva se intmpla iti dai seama ca lumineaza beculetul de la camera.wave