| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce mi-a zis ca nu ne potrivim si ca nu se poate atasa de mine... ma port asa indiferent cu el si imi cere sa ii zambesc si sa nu ma mai uit urat la el, ( nu ma uit, dar lui i se pare ) sa ma uit "induiosator" laughing. Pentru ce tot imi cere webul? As zice ca vrea sa ma vada.sa ma vada pentru ce? Sa continui cu indiferenta?

1 răspuns:
| ruPfashu a răspuns:

Daca nu vrea sa fie impreuna cu tine, asta nu inseamna ca nu vrea sa fiti nici amici. poate tine la tine, dar nu ca la o iubita... asa ca eu zic sa vorbesti cu el. Un prieten in ziua de azi se castiga foarte greu, si se pierde foarte usor... Oricum, tu alegi.