| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce mi-a zis ca nu ne potrivim si ca nu se poate atasa de mine... ma port asa indiferent cu el si imi cere sa ii zambesc si sa nu ma mai uit urat la el, ( nu ma uit, dar lui i se pare ) sa ma uit "induiosator". Pentru ce tot imi cere webul? As zice ca vrea sa ma vada.sa ma vada pentru ce? Sa continui cu indiferenta?

Răspuns Câştigător
| Dany_9065 a răspuns:

Pai deodata ce ti-a zis ca nu va potriviti, nu stiu ce mai vrea de la tine.E posibil ca nu stie ce vrea si cred ca nu are prea multa minte de iti cere asa ceva fara nici un motiv happy
Ori te place si vrea sa fie cu tine ori vrea doar sa socializeze cu tine.Incearca sa stai in preajma altor baieti sau sa incerci sa-ti faci o relatie cu altcineva si daca se comporta agresiv e posibil sa te placa si sa nu suporte ideea ca esti cu altcineva happy

2 răspunsuri:
| hoinaru a răspuns:

Cu ce scop? Ai putea sa continui cu indiferenta si poate il va determina sa isi schimbe parerea. Ori asta e o tactica sa te faca nesigura pe tine. Oricum nu-i a buna. Daca nu se poate atasa de tine ce rost are sa continuati?!

| euu10 a răspuns:

Eu zic sa il lasi in pace. cred ca e unul dintre baietii care se da la toate fetele, sau vrea doar asa sa se distreze pe seama ta. nu cred ca chiar il doare faptul ca te uiti urat la el sau nu stiu ce. sper ca te-am ajutat :*