| LailaLia a întrebat:

Buna tuturor.Am si eu o intrebare in legatura cu web-ul de la messenger:

1. Daca ii dau cuiva sa ma vada cu webul imi apare la status "vizioneaza webuul" asta inseamna ca ma poate vedea toata lumea?

2Daca raspunsul la intrebarea 1 este da acestia ma pot vedea cu sau fara acordul meu?

Va multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
| robertpaul a răspuns:

Logic numai cu acceptul tau pot vedea wecamul tau.Ei vor vedea la statusul tau-view my wecam.Dar am vazut pe net ca sunt programe spy-sa iti vada webcamul fara acordul tau.Nu am probat, dar am vazut diferite programe pe net.Ca sa iti vada careva webcamul, trebuie sa fie cineva obsedat de tine sau ma gandesc, ca faci topless?))))si nu vrei sa te vada careva)))))

2 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Nu te poate vedea toata lumea doar cel caruiai i`ai dat web`u, restul care apasa click pe statusu tau te pot vedea cu permisiunea tawinking`!

| LaLy2304 a răspuns:

Cand iti apare "Wiew my webcam" la status oricine da click, tie iti va aparea o casuta undeva sus unde iti zice ca X vrea sa iti vada webcam-ul si daca dai OK, va vedea, daca dai Cancel nu happy