| cryss_1476 a întrebat:

Am si eu o nelamurire! cineva mi-a dat ignore si as vrea sa stiu daca, in cazul in care reintroduc id-ul persoanei respective in lista mea, imi poate da accept, adica ma poate vedea? va intreb pentru ca stiu ca din moment ce ti-a dat ignore, nu mai primeste nimic de la tine. Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O solutie ar fi sa-i scrii persoanei un e-mail
alta solutie sa intri cu ID-ul unei amice si sa-i scrii sa te scoata de la Ignore...
alta solutie sa-ti creezi un nou ID, cu care sa contactezi persoana...
o solutie ar fi sa-i dai telefon;-D sa vorbiti despre caz

2 răspunsuri:
| Emrys a răspuns:

Nu mai ai ce face, pana cand acea persoana nu te scoate de la ignore.

| nuku a răspuns:

De ce insisti?
poate omul nu stie cum sa scape de tine