| Luci88 a întrebat:

de ce can deschid laptopu imi apare o fereastră in care cere sa apas F1, si apas F1, dupa care imi da deschid windows normal sau Startup Reparir. Si daca dau windows normal iar apare sa dau F1, si daca dau reparir se incarca acolo, si o ia de la capat tot aşa, si nu stiu cum sa il deschid in Safe Mode, sau ce sa fac sa se deschidă? Am bagat cd cu windowsu, dar nu il deschide. Ce sa fac? Funda:*

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La inchiderea laptopului n-ai rabdare sa se inchida de tot si-l stingi din butonul fizic. Trebuie inchis din start si apoi cu shut down. Daca nu, inseamna ca e dus Windows-ul si trebuie reinstalat.

| jhonny999 a răspuns:

Reinstaleaza Windows.
Ca sa booteze kit-Instalare Windows schimba ordinea de bootare la first boot sa fie setat Cd-rom

| Luci88 explică (pentru jhonny999):

Si cum setez? Am bagat cd cu windosu si nu il deschide.