| Anisia_4385 a întrebat:

As vrea sa stiu daca este importanta verisunea de windows 7 pe procesor. De ex. eu am procesor de 64x biti si verisunea de la win7 de 32x biti (care e cam urata, eu fiind obisnuita cu alta versiune) Windowsu de 32x a fost pus acum o saptamana de la service si as vrea sa stiu daca e ok sa il schimb acum sa trec la 64x si sa formatez. Am placa de baza noua. In cazul in care as formata trebuie sa instalez din nou drivere si atat >nu?big grin

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Da decat driverele ar trebui dar sa stii ca interfata e aceiasi si pe 32/64bit daca ai decat 2 gb ram sau 3gb ramai pe 32x crede-ma daca ai 4gb sau mai mult treci pe cel 64x