| CristiEND a întrebat:

Aseara mi-am descarcat jocul City Car Driving.
Dar am o problema cu el : Imi merge sacadat. Ce`i pot face?
Un update la placa video? sau ce pot face?
Am windows 7, 2GB Ram, Procesor 4, 5 GHz Dual Core, placa video este Nvidia, 512 MB cred.

1 răspuns:
| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Poate ai luat o versiune proasta a jocului. Incearca sa il ei de pe alt site.
Daca nu e asta, cauta pe google "can you run it", intra pe primul site si selecteaza jocul acela. Site-ul respectiv evalueaza dotarile pc-ului tau si afli daca te tine.
Ai putea sa iti iei o placa video mai buna, nu este chiar minunata cea pe care o ai, parerea mea.
Sper ca am ajutat.