| Anonim20133 a întrebat:

Astazi cand am aprins PC-ul imi aparea "Acquiring network address", si asa a ramas. Din cate am citit pe net s-ar putea sa fie de la mufa sau cablu, dar nu mi-a mai aparut asa pana acum, ieri ieri a mers perfect. si nu cred ca s-a defectat mufa sau cablu peste noapte.
Ceea ce vreau sa stiu este daca e cazut netul iar firma unde sunt e de vina sau e de vina cablul/mufa mea?

1 răspuns:
| tteo92 a răspuns:

Esti pe windows xp? unde ti-a aparut "Acquiring network address"? de obicei asta se intampla cand esti pe wirelles, ai wireless?