| Girly97 a întrebat:

Atentie, fani ai sanatatii! Din septembrie a aparut o epidemie de Pixwords in Romania! big grin Liceul meu este hipnotizat! big grin
Tot liceul joaca chiar si in ore si chiar sunt ajutati de profesori!
Are vreun leac dependenta asta? big grin

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Frate,nu inteleg ce va place atat de mult la jocul ala... happy

La mine pana si unii profesori il joaca...

Da, exista leac! Stergi jocul happy

Imi vine sa rad... daca le-ai spune sa faca un rebus ti-ar raspunde "Ceee, rebus? Noi suntem bunica?" Dar asa e okay... ca na, este un joc pana la urma. ^w^

Lasa-i sa ajunga la un nivel mai dificil. O sa se blocheze si o sa-l stearga tongue

4 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Da, se numeste vointa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mai e vreun om sănătos care să nu-l joace?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Efectul de turma. asta spune multe despre inteligenta unora

| Piticu_Piticu_1987 a răspuns:

Toate raspunsurile pixwords pot fi gasite aici: http://pixwords.biz/