| Girly97 a întrebat:

Vreau sa fiti sinceri: jocul Pixwords creeaza dependenta? Toti copiii din liceul meu joaca! big grin Chiar si in ore si chiar sunt ajutati de profesori!

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Nimic nu crează depedență atâta timp cât tu ești conștient de anumite lucruri. Ca și țigările, băutura. Dacă ești cumpătat și echilibrat nu vei fi dependent niciodat. Totul pleacă de la cap. Deci jocul Pixwords nu crează dependență. Poate crea pentru cei care sunt slabi de înger ca și jocurile de noroc. Dacă dorești să te lași cu adevărat și spui un stop hotărât gata.

3 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

Orice joc poate crea dependenta daca te lasi dus de val si prins in acel joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mereu e cate un joc la moda pe care-l joaca toata lumea. Nu e dependenta, e efect de turma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da.