| anonim_4396 a întrebat:

Ati putea va rog sa imi ziceti care sunt pasii care trebuiesc parcursi pentru a cumpara un joc pe Steam si cu ce card merge sa platesti?

Răspuns Câştigător
| sebykz a răspuns:

Da, il scrii pe al lui, bagi codul de la card, mobilul sau mailul si in cateva minute vei primi pe mail sau pe telefon, un cod de activare.

6 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Daca ai 18 ani iti spun daca nu nu spun nimic

| sebykz a răspuns:

Poti plati paypal, e simplu.
Dupa ce platesti, primeti un cod si il activezi in Steam, in colt jos.

| VeldroN94 a răspuns (pentru sebykz):

Si codul cum il aflu? Unde intru?
Sunt nou in treaba asta cu platile pe Steam happy

| VeldroN94 a răspuns (pentru sebykz):

Aaaa siii...eu nu am 18 ani si platesc cu cardul lui tata.Acolo unde scrie numele complet nu il scriu pe al meu il scriu pe-al lui tata nu?

| VeldroN94 a răspuns (pentru sebykz):

Ms.

| sebykz a răspuns (pentru VeldroN94):

Ma bucur ca te-am putut ajuta!

| sebykz a răspuns (pentru VeldroN94):

Da, il scrii pe al lui, bagi codul de la card, mobilul sau mailul si in cateva minute vei primi pe mail sau pe telefon, un cod de activare.