| Liviucu a întrebat:

Aveti idee de vreun site sau soft care sa-mi permita sa aflu cand s-a intrat ultima oara pe un ID de Messenger si poate si durata sesiunii? Funda mare de tot pentru cel mai bun raspuns posibil.

2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu ai nevoie de asa ceva (pentru vista, w7) C\utiliztori\contul tau\appdata\local\virtualstore\program files\yahoo\messenger\logs\network_user.txt

| Liviucu explică:

Asta pe propriul PC insa pe mine ma intereseaza al unei persoane ce nu are acces la PC-ul meu personal zilnic.