| MBianca13 a întrebat:

Aveti vreo idee cum pot sa fac banii nelimitati la Pou sau cum pot sa il omor?

Răspuns Câştigător
| Copac13 a răspuns:

Poti sa il omori trebuie sa idi dai anumite potine o data la 15 minute iar apoi pou va avea ochi in x si nu mai poti sa il reinvi sau sa il hranesti

| MBianca13 explică (pentru Copac13):

Acea "potiune" o obtin din magazin de unde le cumpar si pe restul?

3 răspunsuri:
| ShadoWCrist a răspuns:

Pentru a avea bani nelimitati iti trebuie hack.de omorat, nu poti.

| RorschachK1 a răspuns:

Trimite-mi un mesaj iti dau eu id meu si o sa iti explic eu acolo...