| iuly_6790 a întrebat:

Are cineva idee cum pot face sa am curaj sa ma omor?

Răspuns Câştigător
| valy31 a răspuns:

Eu iti propun sa sari peste aceasta idee si sa te gandesti cum sa iti imbunatatesti viata. Moartea e calea usoare... dar oare chiar merita? Eu nu cred. De cate ori n-am incercat sa ma omor si eu si de fiecare data mi-am dat seama ca totusi pot sa fac ceva si sa trec peste
Nu renunta asa usorwinking

5 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Bea o sticla de noroc la 3 l si vezi ce curaj prinzi sa te omori crede-ma

| unknownboy a răspuns:

Eu zic ca ai nevoie sa vorbesti cu cineva. sa te descarci de toata povara pe care o duci in spate...si eu ma gandesc uneori dar trebuie sa fii inconstient sa faci asa ceva.si gandeste`te ca e cel mai mare pacat. Dumnezeu ne-a dat o viata si tu pe aia vrei sa i`o dai inapoi? nu te simti singur ca`ci Dumnezeu tuturor ne ofera o a doua sansa si ne iubeste si intelege pe toti in mod egal. niciodata sa nu te indoiesti de EL. desi eu m`am indoit odata si acum regret! Sper ca ti-a deschis ochii ceea ce am scris eu aici. Sa auzim de bine :*

| vvulp a răspuns:

Uita-te in oglinda.

| zoX a răspuns:

Bea mult si vezi tu ce faci dupa =)

| marius7tree a răspuns:

Viata e scurta oricum. as zice sa iti traiesti viata si sa nu te gandesti la asta.singura problema a ta (dc e fiindca eu cred ca ai pus intrebarea asta pe TPU la plictiseala) e o problema de moment. distraza-te si ai sa vezi ca trece