| Teo0stuff a întrebat:

Bai am tot cautat un hack pentru. s4 league ca lumea si vad o gramada dar 99% sunt teapa insa online vezi multi cu hack pe s4 league vreau si eu unul crying(((((((((((((((! m-am saturat sa fiu distrus de hackurile celelalte si cand le cer aia sunt teposi si nu zic nimic! imi poate da cineva va rog frumos dulce ca o savarina sa imi spuneti si mie un nume de hack ca lumea!

Răspuns Câştigător
| ღSคภ๔яค a răspuns:

Hm am avut eu un hack la S4 dar de mult.big grin cred ca anul trecut. acum nu-l mai am in Pc dar se numea (Cornel Hack) si merge 100% fara virusi.^^.Mie mi-o mers si la varul meu.Ca eu l-am primit de la el. incearca sa-l cauti