| Love_5860 a întrebat:

Heii TPU! Cum pot scapa de burtica intr-o luna?! Doar atat, doar o luna! Sau daca e, o luna si 2 saptamani! Mai mult chiar nu se poate! Va rog frumos de tot sa ma ajutati! Doar o luna si 2 saptamani, atat! Trebuie sa slabesc mult urgent! Ma cheama Madalina si sunt din Craiova, trec clasa a 9-a si vreau sa slabesc pana la liceu! Va rog sin suflet, spuneti-mi ce sa fac! Am burta crying si vreau sa fiu supla, sau macar sa mai reduc burta! Va rog frumos puppy dog eyes dulce ca o savarina laughing ziceti-mi orice, dar sa fie eficient! Dieta, sport etc. Dar vreau totul detaliat! Va rog, spuneti-mi exact la ce ora sa mananc, etc! Multumesc anticipat! Fundita! kiss

4 răspunsuri:
| M3ntosana a răspuns:

Alearga dimineata sau seara.Mergi mult pe jos,iar daca esti o mancacioasa de painehee hee,incearca sa nu mai mananci asa multa. Incearca si fa abdomene seara inainte de culcare. Fara dulciuri, sucuri, bea multa apa sau ceai verde.Eu una am slabit 1 kg in 4 zilelaughing, dar nu stiuthinking Sper ca te-am ajutat.:*

| opium a răspuns:

6 mese/zi(3 normale mic dejun,pranz,cina, in care sa predomine salatele, pestele, fructele si 3 gustari).
2l apa/zi
Sport din plin, cel putin 1h/zi.
Impachetari/vacuum.
Masaj anticelultic. Succes!

| Kunai a răspuns:

Hmm. eu sunt la regim de la 9 ani xD am slabit destul deci arat foarte bine acum la 16. pai. cel mai bine e sa mananci putin si des. un mar, o salata verde. fara banane, struguri, cartofi prajiti, paine. [ daca nu poti sta fara paine mananca integrala sau neagra]. de baut DOAR APA. nu apa minerala, sifon sau alte sucuri. sport cate 30-60 minute pe zi, daca poti si mai mult, e perfect. poti sa mananci ficat fiert, piept de pui fiert, cartofi copti, carne de pui fripta. sport daca poti sa faci ca la scoala, daca mai tii minte ce se facea la orele de sport. mananci asa - dimineata o gustare pe la ora 10. la 1-2 mancarea de pranz de preferat ceva usor, o supa, niste carne de pui. la 4-5 inca o gustare -un ou, un iaurt cu 1, 5 grasime sau 0, si seara la 6:30-7 cina daca poti sa mananci ficat de pui fiert, salata verde cu lamaie[zeama], salata de rosii cu urda, branza slaba, ardei. si tine-o tot asa. daca iti e foame dupa ce mananci cina poti sa mananci doar fructe sau incarca-ti stomacul cu apa. Mult noroc la slabit ^^. daca mai vrei sa intrebi ceva trimite un mail sau doar baga-ma in lista pe mess happy. [ nu las id-ul aici ca ma baga toata lumea. asa ca lasa-l tu]

| Raluca_Anca_1989_MqS2 a răspuns:

Te pot ajuta eu, da-mi un semn pe facebook happy