| Foinul a întrebat:

Bai deci de cand mi-am luat acest twitch si de atunci imi merge prost pc-ul, nu stiu de ce. Si am incercat sa il dezitalez si imi scrie ca alta copie e folosita, adica asa : another copy of this program is running, please close it first and try again.

Pai da deja am dat exit twitch dar tot nu merge.

Funda prin posta happy

Răspuns Câştigător
| Ghurgh a răspuns:

Baga Wise Force Deleter, si selecteaza in program fila cu Twitch-ul. Ar trebui sa se stearga de tot. Dupa da un clean-up cu CCleaner.

| Foinul explică (pentru Ghurgh):

Sa stii ca deja am rezolvat problema dandu-i run la uninstall din fisierul lui. Da multumesc pentru raspuns ca daca tot nu stiam cum era folositor raspunsul tau big grin

1 răspuns: