| eueueueueue a întrebat:

Salut.Azi mi-am instalat Fifa World.M-am jucat putin si am iesit.Si acum vreau sa intru din nou in joc si cand dau dublu click pe iconita imi zice "Another copy of Fifa World is currently running, this copy will exit".Dau funda celui care imi spune ce sa fac.

1 răspuns:
| RareşTPUro a răspuns:

Fifa World ruleaza deja, asa iti zice.
Apasa click dreapta pe bara de start, si apasa pe "Start Task Manager" da-i click pe "Processes" si cauta fifa.exe sau ceva de genul, da-i click dreapta pe el si apasa pe End Process, pe urma poti sa intri in FIFA World. Bafta!