| MarianyyCristianoo199468 a întrebat:

FUNDA! Astazi cand am vrut sa instalez fifa 07 imi scria asa:Before continuing with the installation procces, close all running program.Click to cuntinue, or cancel to quit the installation and exit running applications.
Adica sa inchid programele care le am in bara am incercat si nu merge. Funda plz am nevoie urgent

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune ca trebuie sa opresti toate programele care ruleaza antivirusul, winamp, jocuri, google sau mai stiu eu ce si dupa aia dai continue!

| anonim_4396 a răspuns (pentru MarianyyCristianoo199468):

Cu placere!