| ΚαςςιαnFilellinιkoς a întrebat:

Baietii, ati observat robotii aia cu nume de fete de pe messenger? In ultima vreme primesc cereri de la tot felul de personalitati ciudate cu nume de fata englezesc sau americanesc, si cand intru sa vorbesc, are niste replici acolo pe care le tot repeta. Ati patit? Ce e cu ele si de unde tot vin? Pe mine chiar ma fac sa ma simt rau sincer crying, parca discut cu o fata fara suflet!

3 răspunsuri:
| CristianMD a răspuns:

Sunt boti, la mine una cu webcamu si cica google it ca cica nu stiu ce era cu A cica pe webcam face diferite si cand am intrat pe google erau fix aceleasi replici lisabona nu stiu cum ai grija! sa nu intri pe site-urile alea care ti le da

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Dap am observat si eu dar sincer nu am vrb cu niciunul pentru ca in general nu vrb cu cine nu cunosc.mi s-a parut si mie ciudat dar mi.-am zis ca cine stie pi unde mi.-am lasat idul si l-a vazut cineva.nu stiu de unde au aparut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mah fir-ar să fie de fraieri, vreo 5 dățtia tot mă bat la cap!