| coreyblack a întrebat:

De multa vreme am niste ganduri ciudate. Ma simt prost pentru ca sunt fata si urasc majoritatea baietilor deoarece ii vad ca pe niste fiinte fara suflet. Imi pare rau daca jignesc dar nu suport nimic la ei, nici macar felul in care vorbesc...si obiceiurile lor ma dezgusta.jocuri video, injuraturii si toate alea. Este bizar faptul ca in timp ce prietenelor mele li se par uimitori, pe mine ma dezgusta desi am prieten. Ce se intampla cu mine? Ma simt foarte ciudat.

1 răspuns:
| Rosiilabucata a răspuns:

Este ceva normal, zic eu, poate ca e adevarat...parem niste brute salbatice si suntem etc...dar avem suflet.Eu zic ca poate asa esti tu, nu suporti anumite gesturi sau reactii, poate findca nu cunosti anumiti baietiwinking