| Claudiu933 a întrebat:

BBuna ziua, as vrea sa intreb, daca ma poate cineva ajuta, cum pot sa opresc Windows 10 Home sa isi actualizeze singur drivele video deoarece am un laptop cu placa video dedicata si imi instaleaza drivere de proasta calitate si as vrea sa le instalez eu manual de pe siteul producatorului. Ofer Funda pentru cel mai bun raspuns. Multumesc.

1 răspuns:
| m1dn1gh7 a răspuns:

Salut!
Pentru a dezactiva updates-urile: Click dreapta pe This PC -> Properties -> Advanced system settings -> Hardware -> Device Installation Settings -> No (your device might not work as expected).
Apoi: Click dreapta pe This PC -> Manage -> Device manager -> Display adapters -> click dreapta pe subcategorii -> Update Driver Software -> Browse my computer for driver software.