| NoctisLuciusCaelum a întrebat:

Am un Hp Dv 6700 i am instalat un windows 7 ultimate sp1 pe 32 bit si nu pot sa i dau update la placa video si alte cateva drivere,mi a luat sonorul, webul etc..insa placa video nu, am incercat cu programe de drivere dar degeaba.

Ofer FUNDA celui ce mi va da un raspuns bun care ma va ajuta sa fac update sau sa instalez driverul la placa video!

P.S. am intrat si pe siteul Hp insa degeaba.

1 răspuns:
| 3rN3SyTo a răspuns:

Daca stii sa folosesti site-ul asta sigur vei gasi aici dvrivere http://www.ma-config.com/en daca nu te descurci da-mi mesaj privat si te ajut;)