| ReaperxD a întrebat:

Bine.O sa va para ciudat ..cred..darcrying
Sa ma apuc de Metin2.US?

Răspuns Câştigător
| CriticalImpact a răspuns:

Poti sa te apuci.Dar este din alta tara facut.Sunt straini dar sunt printre ei si cativa romani.Sau daca nu gasesti romani daca stii limba poti sa vorbesti cu ei sa te creasca.Uni te cresc altii te injura cand le spui ceva.Se gasesc rar care sa te creasca.Dar daca vrei sa cresti tu singur nu mai ai nevoie sa stii limba. Poti sa te apuci.E parerea mea acum faci cum vrei. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| ReaperxD explică:

Dau funda dar vroiam sa scriu reapuc am niste prieteni romani acolo.

| azazel21 a răspuns:

Pai e aproape ca ro doar ca limba difera asa ca nu vad dc te-ai reapuca