| Anonimaaaa81839494 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de ytb dar cred ca o sa rada colegii de mine...de fapt eu daca ma apuc,ma apuc serios,am camera,trepied,fundal, program de editat, dar nu stiu, ma simt cam ciudat. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da-mi canalul tau

| RAY a răspuns:

Cand termini de facut primul video da-mi link ok

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Uita-te la fata asta https://www.youtube.com/channel/UCqWx8kI1kpMdTD6-l3wMPfw
tu crezi ca isi imagina sa ajunga acolo, lasa negativismul asta si creaza content

| aninimus201874124 a răspuns:

Zic sa iti continui visul de a te apuca de ytb chiar daca iti recomand Youtube