| NiCaIeRiNiCiOdAtA a întrebat:

Bua TPU am o problema cu Counter Strike 1.6. Orice varianta am luat pana acum am instalat-o a mers foarte bine si dupa ce m-am plictisit am iesit din joc. Cand am intrat iarasi nu mai imi apareau alea joc in stanga acolo cu "New Game" "Find Server" "Options" si "Exit Game". Am luat pana acum 6 variante si la toate a facut asa. Imi puteti spune de ce? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

E din cauza la serverele pe care joci, is handicapate si iti modifica meniu ala incorect, ei voiau sa te conectezi pe oricare din ele pe serverul lor, dar nici asta n-au stiut...
Ca sa nu mai patesti asta, faci asa:
1. Intra in folderul: Counter-Strike\cstrike\resource
2. In el o sa gasesti un fisier numit GameMenu.res
3. Ii dai click cu dreapta pe fisier si properties
4. Bifezi read-only si dai OK