| Hype a întrebat:

Bun as dori ajutor foarte rapid, desigur voi da Funda+vot la fel de rapid!
Deci La counter-strike eu joc furien(un mod de CS), iar acest joc este multi-jump(poti sari de mai multe ori), dar eu nu pot sari decat o singura deoarece am bhopz cum pot scoate acest bhopz? plss Help

Răspuns Câştigător
| Sno0k a răspuns:

Bhop ai deoarece ai cfg? sau este din server? incearca sa scrii /bhop..Nu stiu si eu joc furien..joc pe furien.indungi.ro..e foarte tare cand omori faci exp...scri in chat "exp"si iti plusezi viata respawnu reincarcarea HP-ului, multiplicarea dmg, etcc viteza gravitate

| Hype explică (pentru Sno0k):

SNO0K AM REZOLVAT PROBLEMA KU BHOPZ, ERA DE LA CS. happy. Vroiam sa te intreb ce nume ai pe indungi k tot acolo joc si eu happy.

| Hype explică (pentru Sno0k):

Ce nume ai pe INDUngi si eu tot acolo joc happy.

3 răspunsuri:
| palpAbil1real a răspuns:

Depinde. Ai cs nVIDIA sau normal?
Daca ai cs normal cum activezi bhop-ul? Prin comanda exec din consola?