| Liviucu a întrebat:

Bun, deci m-am enervat. laughing
Tocmai am luat ban pe Facebook cum ca as fi pus niste video-uri ilegale. Nu mai pot uploada niciodata un video. Acelasi lucru mi s-a intamplat si pe Youtube pe un cont mai vechi.
E cineva in stare sa ma lamureasca CARE le pot urca si CARE nu? La melodii ma refer, bineinteles. De ce altii pot pune si eu nu? E plin Youtube de piese puse de mucosi, HD inca, iar eu daca pun, ma tot atentioneaza ca iau ban. Cel/cea care ma lamureste pe vecie, primeste 100.00000 de funde si VOT!

Oh, PISICI! rolling eyes

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Uite de ce http://www.youtube.com/watch?v=InzDjH1-9Ns

2 răspunsuri:
| hSh3ad a răspuns:

Depinde,daca pui o melodie plagiata o sa ai probleme cu drepturile de autor ( nu e facuta de tine).Cel mai sigur este sa faci tu melodia.

| Liviucu explică (pentru hSh3ad):

Pai stai mai ca m-ai bagat si tu in ceata. Toata lumea pe Youtube pune piese cu trupe. Daca nu am face asta, Youtube ar avea doar 1000 de canale, cam cate case de discuri sunt in lume si atat. Deci repet intrebarea mea: de ce mie mi se da ban iar altul are voie sa urce videoclipuri de ultima ora cat si alte lucruri interzise?