| danyy16 a întrebat:

Am bagat un sidi cu un joc in calculator..Cand l-am scos din calculator, vroiam sa pun un alt sidi si atuncea dvd riter nu sse mai deschide dc? Funda plzz rpddddd

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Ca o continuare la marik99:

mai misca dvd-writer-ul poate e intepenit cumva, incearca un restart, daca nu si nu, imi pare rau dar va trebui sa-ti iei alt dvd-writer sau sa-l repari(nu prea vad cum) pe asta actual.

3 răspunsuri:
| RadXx a răspuns:

Nu se stie dc probabil e blocat dar cel mai bine dul la un service

| marik99 a răspuns:

In primul rand ai greseli groaznice, de care aproape toata lumea rade de cei care scriu asa ceva
1- Nu sidi ci CD
2- Nu riter ci writer
3- Acel CD era virusat, ori ti s-a stricat writer-ul cand l-ai introdus

| karelo a răspuns:

Da foarte bine spune speeder96 ca si eu am patit asa doar eu mi-am cumprat alt pc deoarece averam si alte probleme la el