| 6111992 a întrebat:

Buna am blocat un prieten din greseala pe facebook cum fac sa il deblochez va rog frumos este urgent funda pentru cel mai rapid raspuns si cel mai folositor.

Răspuns Câştigător
| R3DAOT a răspuns:

Mergi la setari de confidentialitate si jos de tot ai persoane si aplicatii blocate si in dreapta ai manage blocking, dai pe manage blocking si o sa-ti apara o lista cu utilizatori fb blocati si inca una cu aplicatii blocatewinking sper sa te descurci baftawinking big grin

1 răspuns: