| AlexandraAlle1 a întrebat:

Am cont pe stardoll si o fata imi tot intra pe cont.Ce pot sa fac ca sa nu mai imi intre? Am schimbat parola, e-mai si toate cele crying( Ce as putea sa fac?
Dau fundiza laughing) Help meee, plsss

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Pai daca ai downloadat ceva recent inseamna ca ai un keylogger in calculator. Adica fata aia vede tot ce scrii si unde intri. happy I-a un antivirus gen Norton AVG sau altele si scaneaza-ti PC. Altfel nu prea mai ai ce sa faci. Funda? happy

| AlexandraAlle1 explică (pentru RocKzZ):

Pai nu am downloadat nimic recent..si antivirusul pe care il am este foarte bun.Mi s-a spus ca e un fel de kacker si ar trebui sa trmit mesaj la echipa stardoll

3 răspunsuri:
| Strepix a răspuns:

Iti schimbi parola

| AlexandraAlle1 explică (pentru Strepix):

Pai am chimbat-o -.-