| andreitei a întrebat:

Buna,am cumparat de pe un site de profil o placa video gtx 1080 si am primit si un cupon cu un cod pentru a activa jocul Destiny 2 si nu reusesc sa-l fac sa mearga.Stie cineva cuim se folosesc aceste coduri si daca trebuie sa astept sa se lanseze jocul in octombrie pentru a activa codul

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da, pentru pc se lanseaza mai tarziu. Il poti valirifica dupa ce iti faci cont pe battlenet sa il activezi.

| andreitei explică (pentru Wr3nch):

Multumesc de raspuns,am cont Blizzard,joc Overwatch, cand introduc codul imi da eroarea asta,, An error has occurred.
The code you entered cannot be claimed. Please check the code and try again. If you see this error again, please try again later, as the game or website may be undergoing maintenance.", Deci trebuie sa astept lansarea, eu am crezut ca pot sa-l descarc si sa -l joc inainte

| N0xEterniS a răspuns:

Normal ca trebuie sa astepti pana la lansare straight face

| andreitei explică (pentru N0xEterniS):

Multumesc,am crezut ca pot sa-l joc inainte

| XYZ02 a răspuns (pentru andreitei):

Ai incercat sa folosesti codul in GeForce Experience?
In cotul din dreapta la numele contului tau, daca dai click ai o optiune redeem:
https://imgur.com/a/Qxf1w

| andreitei explică (pentru XYZ02):

Da,nu merge