| anonim_4396 a întrebat:

am gasit un server de metin (hammermt2) si e foarte tare iti da tot +9... in fine ce bonusuri sa pun la ninja pe lama? sa fie foarte tare! dau fundita plz mai repede raspunsul!

3 răspunsuri:
| Genius21 a răspuns:

>Metin2
>există pe internet alte 1000 de jocuri mai bune ca acest joc
>trebuie să ai maxim 12 ani

| TeDrqq a răspuns (pentru Genius21):

Mda nu ma intereseaza eu am 24 de ani hai sa fim seriosi

| Genius21 a răspuns:

Văd că ţi-ai schimbat modul de a scrie brusc, dar nu complet.
M-am uitat şi la întrebările tale, eşti nerăbdător, te crezi superior când de fapt tu nu îndeplineşti nivelul de cunoştinţe pe care îl are un copil de 12 ani. *I'm serious right now*