| Apetrei_Bogdan_1995 a întrebat:

Buna,am instalat niste RAM pe compiuter, am placa compatibila cu windows 7-64 biti dar windows 7-32 biti.Nu am stalat windows-ul singur dar am asistat la multe, acum vreau sa, instalez windows de 64 de biti, caut o copie SIGURA, cu toti stim ce se poate gasi pe internet si poate ceva sfaturi.Sunt familiar cu limbajul, fiti liberi sa spuneti ce mai trebuie sa stiu.

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Of of of! Ce mai intrebare! Baga-te pe Google si-ti apar o suta de variante! Daca esti atat de bun iti vei da seama care e bun dar iti spun eu 99 la suta toate sunt bune! Bafta!

Vezi ce tip de procesor ai daca il ai pe 64 biti

| Apetrei_Bogdan_1995 explică (pentru UnknownError):

Am verificat si am instalat totul in acea zi dar multumesc oricum.