| iuliandamian a întrebat:

Am nevoie de ajutor

Deci m-am dus la un baiat cu un cd cu windows xp sa il instalez dar lui nu i s-a instalat placa de suntet de internet si video

Cum i le instalez?

Eu m-am gandit sa ii bag windows 7 poate are driver pentru placa de internet dupa bagam un draiver scaner

Dar daca nici asa nu o sa mearga ce fac?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este o solutie dar el trebuie sa aiba un cd cu driverele. Daca nu, descarca de pe net Universal XP Drivers CD. De pe torr... Nu pot sa scriu aici mai mult ca nu ma lasa.