| Dani2181298 a întrebat:

Am nevoie de ajutor cu laptop-ul meu, nu stiu de ce dar imi merge greu pe jocuri, apropo este un laptop de gaming MSI GTX 1050 I5 8 GB RAM.
Il am de 2 ani, nu am nici un virus!

1 răspuns:
| Geo30033 a răspuns:

Iti recomand sa reinstalezi windows-ul, sa l cureti deoarece se acumuleaza praf la cooler si se incalzeste rapid, uneori ajunge si pe procesor / placa video / placi de ram si placa de baza, incearca sa l duci si la un service daca nu ti a iesit una din metodele de mai sus _
/ \