| Diego1 a întrebat:

Am nevoie de ajutor nu stiu de unde sa descarc 2 [FS] esentiale... am nevoide de [FS]-ul /CreateClan, vresiunea care iti poti alege armele clanuli si culoarea, si al 2-lea [FS] Ester Vorba de Register care sa inculda /register, /login,/logout si /stats va rog, cine ma poate ajuta cu niste sfaturi utile i multumesc... astept link-uri si Sfaturi... MS!

4 răspunsuri:
| Diego1 explică:

Pentru San Andreas MultiPlayer!

| Diego1 explică:

Pentreu Samp!

| TheRoW a răspuns:

Ba nebune iti dau eu unu da e doar amx e al dp rss mere da trebuie puse niste file in scriptfiles.
uite linkul: http://www.2shared.com/file/gr69Q2DQ/Createclan.html

| OneGoo a răspuns (pentru TheRoW):

Ms Daniel_Sagara_1977 Pt /Createclan... Da Nu ai si Pwn?
add Me MAIL : Kissdead_kiss