| roby0067 a întrebat:

Am nevoie de ajutor cu cablul de date vreau sa descarc fisiere de pe PC pe telefonul meu mobil. Si nu stiu cum sa fac, am nevoide de ajutor. Funda la raspunsul care ma ajutat sa rezolv problema.

2 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Drag and drop

| krysstal a răspuns:

Daca ai Nokia sau Motorola, ca sa nu-ti trebuiasca driver, cand introduci usb in telefon si in pc, pe ercanul tel iti va aparea modul de conectare si ii dai memorie de masa sau mass memory...si iti va merge fara driver