| MariusMorse a întrebat:

am o intrebare fetelor. obisnuiti s-a jucati jocuri video, aveti amice care se joaca pe calculator si cam ce va jucati? Ce parere aveti despre baietii care i'si petrec majoritaea timpului liber in fata calculatorului? Nu fac referire la no-lifer.

6 răspunsuri:
| AlexandraDaria2015 a răspuns:

Da chiar ma joc uneori cu prietenii jocuri video, sunt unele care-mi plac de exemplu alea cu curse laughing, dar noi preferam sa mergem afara, in aer liber.Depinde si de vreme, noi avem timp in weekend, iar acum cand e iarna preferam sa mergem la cinevasau la patinoar.Nu am nicio problema cu baietii care-si petrec timpul liber la calculator.E decizia lor nu cred ca trebuie sa o contrazica cineva.Chiar si eu stau foarte mult timp la calcultor pentru ca nu am ce face.Parerea mea...

| CapitanulEvident a răspuns:

Hmm uite o idee? In loc sa pui intrebari idioate, pune mana pe-o carte de romana sa nu te mai faci de ras.

| AleHh a răspuns:

Pff. Eu mai mult sunt pasionata de poze. adica ..stau sa le modific. chiar mi`e drag. happy Dar cand imi gasesc timp liber mai ies si pe afara. tot cu aparatul de fotografiat laughing. Cand eram mai mica jucam si jocuri video. dar acum ca mi-am luat notebook, nu prea. incerc sa nu il incarc decat cu poze si muzica laughing).

| MariusMorse explică (pentru AleHh):

Sunt multi oameni care sunt pasionati de fotografie. Eu am o pasiune pentru manga-uri si artwork-uri happy. In timpul liber dupa ce ies de la munca ori ma duc la un tovaras sau daca este inorat/ vreme mohorata ies afara in parc. Astea 2-ua activitati le fac doar daca nu sunt prea obosit... sau vorbesc cu cativa tovarasi pe TS (un fel de skype).

| AleHh a răspuns (pentru MariusMorse):

Eu una daca as putea mi-as lua aparatul si la scoala laughing. Dar ma cearta profesorii. insa imi mai cer sa-l iau pentru concursuri. chiar astazi trebuie sa ma duc cu el la scoalabatting eyelashes

| MariusMorse explică (pentru AleHh):

Norocul tau, DISTRACTIE PLACUTA! happy