| AlienGod a întrebat:

Ce părere aveți despre cineva care joacă toată ziua jocuri video?

Răspuns Câştigător
| TheStrategist a răspuns:

O părere proastă. E o pierdere de timp. Mult mai bine ar fi ca acea persoană să facă un sport, să citească o carte sau să învețe ceva. Adică să facă ceva productiv și care îl va ajuta pe viitor.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Steluța nota 10 pentru răspuns, asa e, de asta e și dependenta de internet, părinților le este mai ușor sa spună du-te pe laptop/pc decat sa vb cu ei, trist

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu mi se pare o problemă. Poate fi în continuare deștept și de gașcă, chiar dacă e sedentar.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

A zis toata ziua! Adica el nu face nimic altceva! N-are cum sa fie destept!

| gemeni6226 a răspuns:

Cred ca duce lipsa acuta de afectivitate in viata personala si asa incearca sa-si domine aceasta frustrare.

| oglindasultanului a răspuns:

Isi consuma viata.

| Nirvanaaa a răspuns:

E decizia lui, dar isi pierde timpul degeaba. 1-2 ore pe zi sunt de relaxare, dar o zi întreaga de jocuri video, nu aduce nimic bun.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Ratat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu e cazul sa ma apuc sa judec fara cunosc toata imaginea de ansamblu. Tu ce parere ai avea de un alcoolic? Un alcoolic poate fi si un pierde vara din nascare, indolent si ignorant. Mai poate fi si un om care a trecut prin diverse ''daruri'' de la domnul nostru dzeu si care a ajuns asa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E dependent.

| TheGreatSouthernTrendkiII a răspuns:

Proasta.