| Domino a întrebat:

SONDAJ DE OPINIE:
Ce parere aveti despre baietii care-si petrec timpul liber mereu in fata calculatorului jucand jocuri gen WOW, DOTA?
Raspundeti sincer ca am 2 din astia acum langa mine.

3 răspunsuri:
| ShogardFTW a răspuns:

Daca joaca WoW pe serverul originel, au multe sanse sa intalneasca oameni mai importanit si sa isi faca un nume si sa ajunga cineva, Daca au Warcraft 3 original, la fel ca si la WoW

Daca joaca pe Privat si au War3 piratat, sunt niste Retardati care o sa ajunga niste boschetari care ori o sa moare de foame ori o sa ii calce Autobusul sau Tractorul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ShogardFTW tot acelasi lucru e tot timpu in casa til petreci,
am juca tsi eu WOW si pe original si pe privat dar nu l-am pus niciodata in fata iesirilor in oras cu amici etc.

Nu m-a tinut mult faza cu wowul

| ZuzaPinky120 a răspuns:

Sunt niste baieti care nu stiu sasi petreaca timpul cu intelepciune...in loc sa stea pe calc pot sa stea mi mult c prietenii